Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości prywatne

  Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 12, 2021 22:57 - Nieruchomości prywatne - Warszawa
300000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Czy chcesz w końcu zamieszkać na swoim? Ile czasu masz zamiar jeszcze zwlekać z podjęciem tej ważnej decyzji? Przestań odkładać na później! Zajrzyj do Tur Nieruchomości, gdzie znajdziesz najwięcej ofert mieszkań, domów i działek z Bielan i Białołęki.

Lokalnie najlepsi

Jesteśmy lokalnym biurem nieruchomości, co jest jedną z naszych największych zalet. Znamy rynek i wiemy, co i gdzie warto kupić. Wiemy, które mieszkania są prawdziwą okazją, a z których lepiej zrezygnować, bo okolica nie jest warta wyboru. Dzięki tej wiedzy naszych doradców i ich wsparciu nie kupujesz kota w worku i masz pewność, że podjąłeś właściwą decyzję.

Mądre wsparcie to podstawa

Nie wszyscy nasi klienci dobrze się czują w roli kupującego mieszkania. Większość z nich pierwszy raz dokonuje tak poważnych transakcji, a co za tym idzie mocno się stresują. Dzięki naszemu wsparciu mogą oni spać spokojnie. Wspieramy na każdym etapie transakcji, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, pomagamy w negocjacjach warunków umowy, przygotowujemy odpowiednie dokumenty do umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Jednym słowem ściągamy z Twoich barków wszystkie problemy, które mogłyby się pojawić.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Jeśli rynek nieruchomości napawa Cię strachem, a decyzję o zakupie własnego M stale odkładasz, to czas z tym skończyć. Zrób ten pierwszy krok i skontaktuj się z nami już teraz, a potem daj się prowadzić za rękę. Pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia i Twoje własne M stanie się faktem. Czekamy na telefon od Ciebie – dzwoń teraz!

Sprawdź ofertę na stronie : https://tur-nieruchomosci.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.