Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Pozostałe usługi

  Instalacje elektryczne – projektowanie, montaż, serwis

July 29, 2021 12:50 - Pozostałe usługi - Łódź
2.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma Elstar Technik oferuje usługi w zakresie projektowania, modernizacji, serwisu oraz montażu instalacji elektrycznych, a w szczególności:
- Instalacji elektrycznych niskiego napięcia (trasy kablowe, indywidualnie zaprojektowane rozdzielnice elektryczne, zasilanie urządzeń, montaż opraw oświetleniowych oraz sprzętu, podłączenia maszyn i gniazd elektrycznych)
- Przyłączy energetycznych
- Montażu i modernizacji rozdzielnic elektrycznych

W naszej pracy zawsze wykazujemy się dużym zaangażowaniem, stawiamy na najnowsze technologie i specjalistyczny sprzęt. To właśnie dzięki wykorzystaniu certyfikowanych mierników jesteśmy w stanie zapewnić dokładne pomiary. Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się usługami energo-elektrycznymi w Łodzi, zachęcamy do skontaktowania się z nami.
Chętnie współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i instytucjami publicznymi oraz klientami prywatnymi. - Do zmiany interesują Nas tylko większe firmy lub korporacje

Dodatkowo świadczymy również usługi obejmujące konserwację, remonty, a także inwentaryzację i przeglądy istniejących instalacji elektrycznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.