Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości prywatne

  Agencja Nieruchomości w Warszwie - Tur Nieruchomości

June 27, 2022 17:14 - Nieruchomości prywatne - Warszawa
300000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz w końcu wyprowadzić się od rodziców i szukasz kawalerki? Rozpoczynasz nową drogę ze swoją drugą połową i szukasz mieszkania na start? Rodzina Ci się powiększa i dotychczasowe lokum przestało być odpowiednie? Niezależnie od tego, z jakiego powodu Twoje życie przechodzi metamorfozę, w Tur Nieruchomości znajdziesz szeroki wybór nieruchomości, które dopasują się do Twoich zmian.

Białołęka i Bielany

Działamy na Białołęce i Bielanach, a dzięki specjalizacji możesz wybierać z szerokiej gamy ofert. U nas znajdziesz zarówno małe kawalerki idealne dla singli oraz większe mieszkania, które dopasowują się do rosnących wymagań Twojej rodziny. Dzięki temu masz możliwość wybierać z większej puli mieszkań o interesujących Cię parametrach i znaleźć to, które faktycznie idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pomagamy podczas całej transakcji

Nasze doświadczenie pokazuje, że jedną z najcenniejszych zalet, którą podkreślają nasi klienci, jest fakt, że służymy wsparciem podczas całego procesu transakcyjnego. Odpowiadamy na pytania i wątpliwości, które się pojawiają podczas wybierania ofert, pomagamy w trakcie negocjacji, sprawdzamy wszystkie dokumenty. Jesteśmy również pomocni przy kompletowaniu dokumentacji potrzebnej do finalizacji transakcji. Dzięki naszemu wsparciu transakcja przebiega szybko i bez kłopotów.

Jeśli chcesz się przekonać, że wszystko, co zostało napisane powyżej, to prawda, to zajrzyj na https://tur-nieruchomosci.pl i zobacz, jak dużo ofert przygotowaliśmy dla Ciebie. A gdy już znajdziesz kilka mieszkań, które Ci się spodobają, to zadzwoń do nas i już dziś umów się na spotkanie. Czekamy na Ciebie już teraz!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.