Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Internertowy sklep meblowy OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 20:00 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początek naszego biznesu sięga roku 2007. To wtedy poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów dostarczanych jest do klienta po kilku dniach od zamówienia, a cały czas pracujemy nad tym żeby ich liczba rosła.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Bello Giardino, Nowy Styl jak również starannie wyselekcjonowane towary niszowych polskich producentów oraz importerów. Stale doskonalimy metody weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jest nam bardzo miło, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy Opineo 99% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Okazywane przez Państwa zaufanie umożliwia nam na szybki rozwój. Zależy nam na tym, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Sprawdź Naszą ofertę na:
meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.