Pracownik wykwalifikowany ds. montażu OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 20, 2021 12:55 - Dam pracę - Niepołomice
Szczegóły ogłoszenia
Oferta:

Stabilne zatrudnienie w firmie MAN Trucks - lidera na rynku małopolskim, laureata nagrody "Przyjazne miejsce pracy"
Ciągłość zatrudnienia z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie MAN Trucks
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 5 500 zł brutto / miesiąc
Premie produkcyjne oraz frekwencyjne
Pracę od zaraz - sprawną i bezstresową rekrutację
Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
Pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze w nowej hali produkcyjnej (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w MAN Trucks)
Możliwość podjęcia pracy na stałe
Pracę na pełen etat w systemie zmianowym
Soboty płatne 100%
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kandydatom bez uprawnień na żurawie i suwnice - zapewniamy bezpłatny kurs UDT
Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
Smaczne, dofinansowane posiłki pracownicze na terenie zakładu
Świadczenia urlopowe (tzn. wczasy pod gruszą), paczki świąteczne
Rozbudowany pakiet socjalny
Nagroda Kaizen - cenimy Twoje zaangażowanie
Dostęp do programu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zniżek na naukę j. obcych, a także atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach
BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY: Skawina, Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Luborzyca, Dobczyce, Gdów, Wieliczka, Niepołomice
Wymagania:

Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi?
Jesteś sumienny i dokładny?
Masz doświadczenie w branży produkcyjnej, albo chcesz je zdobyć?
Super! Jesteś IDEALNYM KANDYDATEM!

Zadania:

Montaż podzespołów samochodowych
Obsługa narzędzi warsztatowych
Kontrola jakości gotowego wyrobu
Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Dodatkowym atutem będzie:

Uprawnienia na żurawie i suwnice
Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - w przypadku rekrutacji na logistykę
Prawo jazdy kat. C - w przypadku rekrutacji na stanowisko z Pracownik montażu z kat. C

W tym trudnym okresie bezpieczne miejsce pracy to dla nas priorytet!

W trosce o zdrowie Pracowników - MAN Trucks wdrożył szereg działań mających na celu ochronę i komfort pracy.

Nr Ref.: MAN/097/GAA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu