Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Komisjonowanie - Niemcy, Magazyn Ikei OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 24, 2018 11:15 - Dam pracę - katowice
10.13 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Komisjoner z uprawnieniami na wózek widłowy, Magazyn Ikei (pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Miejsce pracy: Salzgitter
Główne zadania:
• Komisjonowanie towarów metodą order picker
• Obsługa wózka widłowego
• Kompletowanie zamówień
• Przygotowanie towarów do wysyłki
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
• Własne auto do wyjazdu – mile widziane
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od Października
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Wynagrodzenie ok. 1100 - 1200 € netto przy I klasie podatkowej i przy przepracowaniu pełnego etatu
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatek za 3 zmianę + 25%
• Dodatki za niedzielę +25%
• Dodatki za święta +100%
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
• Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Darmowe zakwaterowanie – w pokojach 2 – osobowych
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub o kontakt pod numerem telefonu: 605-562-300;
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu