Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Kurs dietetyki OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 22:34 - Nauka i szkolenia - Warszawa
290.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kurs dietetyki jest skierowany do wszystkich pragnących wykonywać zawód dietetyka. Szkolenie obejmuje zagadnienia z podstaw anatomii, fizjologii i biochemii. Dietetyka jako nauka interdyscyplinarna łączy wiele dziedzin wiedzy również elementy psychologii, socjologii i medycyny.
Liderem na rynku szkoleń i kursów dietetyki obecnie na polskim rynku jest Akademia Dietetyki. Jest to jedyna placówka oświatowa w Polsce posiadająca Akredytację Kuratorium Oświaty na wszystkie szkolenia. Akademia Dietetyki ma możliwość wystawiania zaświadczeń Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dokumenty po kursie poświadczają zdobytą wiedzę a dyplom po 2 stopniach kursu tj. podstawowego i zaawansowanego daje szanse prowadzenia działalności gospodarczej w postaci poradni/gabinetów dietetycznych.
Cykl szkoleń – kurs dietetyki podstawowy i zaawansowany posiada logiczny ciąg i daje szanse zdobycia wiedzy od podstaw. Kursant zapoznaje się z tematyką szkolenia od pierwszych zajęć. Materiał szkoleniowy zawiera część praktyczną i teoretyczną – co pozwala poznać różnego rodzaju studia przypadków na których łatwiej jest zrozumieć część zagadnień. Zobacz - kurs dietetyki na naszej stronie.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.