Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo-biurowy 50m2, Wrocław

November 13, 2019 20:00 - Biura i lokale - Wrocław
3500.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Posiadam do wynajęcia lokal open space o powierzchni 50 m2, o przeznaczeniu usługowo-handlowo-biurowym. Znajduję się on przy al. Marcina Kromera 6a, we Wrocławiu. Wyposażony w system alarmowy, światłowód, dwa wejścia, otwartą kuchnie z aneksem kuchennym. WC dzielone jest na dwa pomieszczenia. Lokal jest świeżo wyremontowany, płytki antypoślizgowe o powłoce matowej. Łatwe w utrzymaniu czystości. Wyposażony jest w oszczędne plafony typu LED. Lokal nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów, jest w pełni wyposażony. Atutem jest wiatrołap, który stwarza dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni. Lokal jest usytuowany w oficynie podwórza, na rogu al. M. Kromera i Galla Anonima.

Cicha spokojna okolica pozwala na zachowanie intymności w zakresie działalności gospodarczej. Budynek posiada atrakcyjną elewację i potencjał pod względem marketingowym do ciekawego wykorzystania. Przy budynku widnieje obszerny parking. Zaś pod lokalem znajdują się rozległe piwnice, również do wykorzystania za niewielką odpłatnością.


Zapraszamy do współpracy i zapewniamy przyszłym Najemcom możliwość stabilnego prowadzenia firmy na przestrzeni wielu lat.

Cena 3500, 00 netto zł.

Czynsz stanowi kwotę netto + podatek VAT+ plus koszty z tytułu centralnego ogrzewania (MPC), internetu, energii elektrycznej, wody i funduszu remontowego.

Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości.

Zapraszamy do obejrzenia lokalu.

Zamieszczone wyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Dane kontaktowe:
Kancelarie Bielawski Sp. z o.o. Sp. k., tel. 71/350 99 20, tel. Kom. 508183513.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.