Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Szkoła językowa online Motivation OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 5, 2022 01:47 - Nauka i szkolenia - Kalisz
65.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA! Zmotywuj się do nauki ANGIELSKIEGO, FRANCUSKIEGO, NIEMIECKIEGO lub ROSYJSKIEGO. Prowadzimy też zajęcia POLSKIEGO dla obcokrajowców.

MOTIVATION to szkoła językowa online, która łączy skuteczną naukę języka obcego przez Skype opartą na autorskiej metodzie nauczania w połączeniu z technikami motywacyjnymi.

W tej chwili, kiedy czytasz to ogłoszenie, mamy ostatnie wolne miejsca na zajęcia INDYWIDUALNE lub w PARACH.

Jeśli chcesz wiedzieć, DLACZEGO warto uczyć się z nami online, przeczytaj suche fakty- bez zbędnego marketingowego blefu:

1. Mamy ponad 100 pozytywnych opinii naszych byłych i obecnych uczniów. Sprawdź sam:

- http://www.motivation.edu.pl/opinie.html

- https://www.e-korepetycje.net/motivation-szkola-online#opinie

- www.facebook.com/szkolamotivation2. Nie pracujemy tylko na Skype. Masz dostęp również do swojej indywidualnej tablicy, na której nasi nauczyciele umieszczają przed lekcją przygotowane dla Ciebie materiały.

W razie problemów ze Skype mamy dostępny wygodny komunikator (bez rejestracji/logowania), który działa nawet przy niskiej jakości połączenia.GRATIS! Po każdej lekcji otrzymujesz MOTI-Notes, czyli zestaw słówek z lekcji (z obrazkami i wymową oraz z dodatkowymi ćwiczeniami na utrwalenie słownictwa).3. Między zajęciami kontaktujesz się w języku obcym, ponieważ praktyczna nauka języka jest dla nas priorytetem.4. Oszczędzasz mnóstwo czasu- zarówno na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej (nie tracąc pieniędzy na benzynę, czy bilet), ucząc się w grupie masz stałe godziny lekcji, których nie możesz dopasować do swoich obowiązków (u nas możesz uczyć się w terminach STAŁYCH LUB ZMIENNYCH- to zależy tylko od Ciebie), jak również osiągasz szybsze postępy, bo w MOTIVATION jesteś otoczony językiem nie tylko podczas czasu lekcji.PS. Wystawiamy faktury w języku polskim i obcym, zaświadczenia o nauce i certyfikaty biegłości językowej.Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na darmową lekcję, napisz do nas- biuro@motivation.edu.pl (odpowiadamy w ciągu 24h, ale zazwyczaj szybciej) lub zadzwoń +48531977667 (sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00). Zapraszamy serdecznie, Damian Bożek- dyrektor szkoły i zespół MOTIVATION
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.