Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 24, 2021 21:27 - Dam pracę - Warszawa
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Analityk badań on-line - praca stacjonarna w Warszawie.

Podstawowe obowiązki:
- tworzenie i testowanie ankiet on-line w narzędziu Qualtrics,
- opracowywanie projektów raportów i interpretacja wyników,
- kontakt z konsultantami firmy i kierownikami projektów na całym świecie, w szczególności w regionie Ameryki Łacińskiej,
- przetwarzanie danych ankietowych oraz ich analiza za pomocą SPSS i Excela,
- praca w języku angielskim i hiszpańskim.

Wymagania:
- wymagane roczne bądź dwuletnie doświadczenie w przetwarzaniu danych związanych z przygotowaniem i analizą ankiet/badań,
- silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły,
- gotowość do uczenia się nowych narzędzi i do tworzenia ankiet on-line,
- udokumentowane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta i w zarządzaniu projektami,
- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
- komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego,
- biegła znajomość programu SPSS,
- umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikacji w kontaktach z Klientami,
- zarządzanie własną pracą, jak również logiczne podejście w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od grudnia br.,
- praktykę we współpracy między oddziałami firmy na całym świecie oraz szanse rozwoju w międzynarodowej firmie,
- praca w dynamicznym zespole z liderami, którzy są prezentują najwyższe standardy obsługi obowiązujące w organizacji,
- godziny pracy 09:00-17:00,
- bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,
- atrakcyjny pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa bądź sportowa, kursy językowe.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi aw Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.

Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.