Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Praca na produkcji od zaraz w Bieruniu OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 28, 2021 20:49 - Dam pracę - Katowice
Szczegóły ogłoszenia
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na produkcji od zaraz w Bieruniu!

Nie masz doświadczenia w pracy ? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy ! Szukamy osób do pracy na produkcji przy pakowaniu produktów w Bieruniu !

Nie musisz martwić się o dojazd ! - Gwarantujemy transport pracowniczy !

Zadania:
- Pakowanie produktów na linii produkcyjnej
Liczą się dla nas chęci, więc nie czekaj i aplikuj już dziś!

Skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach!

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Stawkę 19 zł brutto/h
- Możliwość uzyskania premii do 380zł brutto
- Pracę w systemie 3 zmianowym - stawka nocna 23,75 brutto/h
- Paczki bonusowe w postaci produktów klienta (produkty mleczne)
- Pracę stojącą lub siedzącą
- Transport z Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!
Telefon: 602 332 939

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu