Biotechnolog laboratorium genetyczne OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 14, 2020 13:21 - Praca - Puławy
Szczegóły ogłoszenia
Geneme Sp. z o.o. to firma realizująca badania genetyczne.

Aktualnie do nowo otwieranej placówki w Puławach poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku Laborant / biotechnolog – dział diagnostyki molekularnej.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie izolacji materiału genetycznego
• Wykonywanie analiz laboratoryjnych (real time-PCR)
• Obsługa systemu laboratoryjnego, wydawanie wyników badań
• Prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe-biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne
• Znajomość technik biologii molekularnej
• Umiejętność organizacji pracy, dokładność, sumienność
• Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w młodym zespole
• Umowę o pracę
• Pracę w układzie zmianowym od poniedziałku do piątku
• Pakiet socjalny (medyczny lub sportowy)

Informacje o firmie

Firma Geneme koncentruje się na produktach i usługach związanych z analizą polimorfizmów i szeroko pojętymi testami genetycznymi. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług do testów genetycznych oraz promowanie użyteczności testów genetycznych pokazujących zastosowanie nauki i zaawansowanych technologii w życiu codziennym.
Firma ma kilka działów, jednak należy wyróżnić dwa: laboratorium usług genetycznych oraz laboratorium badawczo-rozwojowe. Oba laboratoria zatrudniają wybitnych specjalistów w dziedzinie biotechnologii molekularnej i dysponują zaawansowanym sprzętem do analizy genetycznej (termocyklery real-time, sekwenator DNA, bioreaktor). Prace badawczo-rozwojowe prowadzone są w kierunku doskonalenia i poszukiwania nowych innowacyjnych metod w diagnostyce.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu