Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

monter wod-kan - szczecin

March 3, 2020 10:48 - Dam pracę - Szczecin
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zadania:
- montaż instalacji sanitarnej wewnętrznej ( sieci ciepłownicze, drogi, ulice, węzły cieplne w budynkach).

Zapewniamy:
- pierwsza umowa na okres próbny, portem – na stałe,
- wynagrodzenie zależy od umiejętności (pokaż co potrafisz) – dogadamy się, stawka na start 19 zł netto/h
- pracujesz od poniedziałku do piątku, a weekend spędzasz z kim chcesz,
- niezbędne narzędzia do pracy i odzież,

Co masz wiedzieć:
- potrzebujemy ludzi z doświadczeniem na ww. stanowisku,

Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w siedzibie firmy w Szczecinie.

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (lub napisz SMS „wod-kan” i oddzwonię)
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu