Uraz

February 26, 2018 16:42 - Domy - zachodniopomorskie, drawski, gmina Złocieniec, Uraz
Szczegóły ogłoszenia
Wyjątkowa oferta !!!
Polecam do kupna wspaniałą posiadłość położoną w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego nad brzegiem pięknego jeziora Drawskiego nad zatoką Uraz.
Na terenie o powierzchni 3,3 ha znajduje się dom wybudowany w 1938r o całkowitej powierzchni ok 300 mkw ( piwnica z oryginalnymi stropami Kleina, parter oraz poddasze ).
Dodatkowo na działce wybudowano trzy murowane domy letniskowe : dwa o powierzchni po ok. 80 mkw z użytkowym poddaszem i możliwością całorocznego użytkowania oraz jeden o powierzchni ok 40 mkw.
Na działce znajduje się zarybiony staw,murowany grill,miejsce na ognisko.Teren jest pięknie zadrzewiony, m.in. są stare odmiany jabłoni, drzewa iglaste i liściaste.
Do działki przynależy linia brzegowa z dużym pomostem.
Teren otoczony jest pięknym kamienno-drewnianym ogrodzeniem.
Oferta z bardzo dużym potencjałem.Na półwyspie, na którym znajduje się posiadłość,powstaje obecnie hotel oraz znajduje się ładny ośrodek wypoczynkowy.
Pojezierze Drawskie,a w szczególności tereny nad jeziorem Drawskim są enklawą ciszy,pięknej,nieskalanej przyrody,czystej wody pełnej ryb,grzybnych lasów. Pojezierze Drawskie ma bardzo duży potencjał turystyczny i jest coraz chętniej odwiedzany przez Polaków oraz turystów z zagranicy.
Cena : 1 800 000 zł do negocjacji.

Kontakt : Maciej Hołowczak 601 661 233
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.