CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 9, 2018 18:06 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - cała Polska

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie bardzo mocno rozwinięta. By jednak wywiązywała się ze swojej roli, niezbędny jest najwyższej klasy sprzęt.

Firma Medcorp to cieszący się doskonałą opinią dostawca sprzętu najwyższej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co istotne, w ofercie firmy znalazły się także takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla lekarzy poświęcone obsłudze zakupionego sprzętu. Decydując się na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a nawet papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne i gwarantują precyzyjne wyniki.

Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma bardzo duże doświadczenie oraz bardzo dużą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania zadawane przez klientów, pomagając podjąć decyzję. Medcorp to firma świadcząca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo dobry wybór dla wszystkich poszukujących sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny oraz doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
84800
Ogłoszeń
384
Nieruchomości
102
Miast
3618
Użytkowników
823
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.