CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Girya Fitness - akcesoria fitness OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 9, 2018 08:23 - Sport - Łódź

1.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Lubisz trenować w domu, dlatego potrzebujesz profesjonalnego sprzętu fitness? Chciałbyś zakupić bułgarski worek treningowy albo zestaw gum do ćwiczeń? Te oraz wiele innych przydatnych produktów znajdziesz w sklepie Girya Fitness.
Worki bułgarskie dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z najlepszej gatunkowo skóry, dlatego są wytrzymałe, a jednocześnie nie mają nieprzyjemnego zapachu i nie absorbują wilgoci. Mogą być wykorzystywane nawet podczas treningu funkcjonalnego i zawodów crossfit. Taśmy oporowe produkowane przez Girya Fitness charakteryzują się idealną elastycznością, a jednocześnie znakomitą wytrzymałością. Oprócz nich można zakupić u nas odważniki, między innymi kettlebell 24 kg, maczugi oraz odważniki kulowe żeliwne.
Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i złóż zamówienie na wybrany przez siebie sprzęt sportowy, a już wkrótce będziesz mógł cieszyć się pełnym komfortem podczas domowych treningów. Każde zamówienie zostanie wysłane na wskazany przez Ciebie adres w ciągu 24 godzin.
75540
Ogłoszeń
392
Nieruchomości
102
Miast
3167
Użytkowników
733
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.