CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Operator suwnicy

October 12, 2018 13:12 - Dam pracę - Toruń

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
W związku z rozwojem firma Betpref Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR SUWNICY
Miejsce pracy: Toruń

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa suwnic
WYMAGANIA:
• Uprawnienia do obsługi suwnicy UDT
• Wykształcenie zawodowe lub średnie
• Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
• Sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków
OFERUJEMY:
• Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole,
• Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych,
• Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
Aplikacje z dopiskiem Operator Suwnicy- Betpref Sp. Z o.o. prosimy wysyłać na
adres e-mailowy: kadry@dekpol.pl lub składać osobiście.
BETPREF Sp. z o. o.
ul. Wapienna 10
87-100 Toruń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
35377
Ogłoszeń
456
Nieruchomości
102
Miast
1867
Użytkowników
421
Zarejestrowanych