CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Spodnie narciarskie dla każdego kupisz w supersklep.pl!

October 10, 2018 09:42 - Moda i uroda - Kraków

150.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Super Sklep” to dystrybutor internetowy oferujący wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zatem będą w stanie zachwycić również wymagających konsumentów. Sama oferta jest tak rozbudowana, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Firma separuje się na 5 głównych sekcji reprezentujacych 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to segment wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje doskonałej jakości sprzęt i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z przystępnymi cenami. Jeżeli ktoś jest więc zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo powinien zainteresować się ogółem oferty nieco bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
91266
Ogłoszeń
380
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.