CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Zimowe czamki męski kupisz w sklepie Supersklep!

October 10, 2018 09:41 - Moda i uroda - Kraków

50.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
SuperSklep to sklep internetowy oferujący wyłącznie ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, Converse, Dragon, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, przez co będą w stanie zachwycić też wyrafinowanych. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Sklep internetowy separuje się na 5 głównych działów symbolizujących 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla lifestyle związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych sklepów internetowych powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej wymagających interesantów. Każda z sekcji kusi bogatym asortymentem akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z asortymentem sklepu nieco bliżej!

*kwota orientacyjna
91548
Ogłoszeń
379
Nieruchomości
102
Miast
4021
Użytkowników
913
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.