CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Wygodne gogle narciarskie damskie otrzymasz w supersklep!

October 10, 2018 09:38 - Moda i uroda - Kraków

100.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Super Sklep” to internetowy dystrybutor posiadający w swojej ofercie tylko odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, Element, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, zatem dosłownie zachwycą nawet tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest tak bogata, że zawsze znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Internetowy sklep rozdziela się na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla lifestyle związany z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce utożsamianych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP realizuje wychodzi na przeciw wymaganiom nawet najbardziej rygorystycznych nabywców. Każda sekcja posiada w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany kulturą miejską i sportem ekstremalnym to obowiązkowo powinien zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
91266
Ogłoszeń
380
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.