CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Niesamowity prezent na mikołajki znajdziesz w supersklep.pl

October 10, 2018 09:35 - Moda i uroda - Kraków

50.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Supersklep to internetowy dystrybutor sprzedający tylko ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, Element, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, zatem dosłownie zachwycą nawet wyrafinowanych klientów. Sama ilość produktów jest tak szeroka, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma dzieli się na 5 głównych oddziałów symbolizujących 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to sekcja wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje styl związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z najstarszych e-commerce powiązanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających interesantów. Każda sekcja kusi olbrzymim asortymentem akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z przystępnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany kulturą miejską lub sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zainteresować się całą tą ofertą trochę bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
100907
Ogłoszeń
378
Nieruchomości
102
Miast
4453
Użytkowników
1027
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.