CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Buty zimowe już teraz w ofercie supersklep.pl

October 10, 2018 09:30 - Moda i uroda - Kraków

99.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Supersklep” to sklep internetowy oferujący wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić też bardzo wyrafinowane osoby. Sama dostępność produktów jest tak obszerna, że zawsze znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep internetowy dzieli się na 5 głównych działów symbolizujących 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to segment miłośników obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP realizuje potrzebny nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Każda z sekcji posiada w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z przystępnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą hip hop albo sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z asortymentem sklepu odrobinę bliżej!

*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
91541
Ogłoszeń
379
Nieruchomości
102
Miast
4021
Użytkowników
913
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.