CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Sprawdź znane spodnie marki levis w sklepie SuperSklep.pl

October 10, 2018 09:23 - Moda i uroda - Kraków

200.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
”SuperSklep” to sklep internetowy posiadający w ofercie tylko obuwie i ubrania cenionych marek m. in. Vans, Converse, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą nawet mocno wymagające osoby. Sama dostępność produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep internetowy podzielony jest na 5 głównych działów przedstawiających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje lifestyle związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce związanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najlepszej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie ogrom dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą miejską lub sportami ekstremalnymi to obowiązkowo powinien zainteresować się asortymentem sklepu nieco bliżej!

*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
91266
Ogłoszeń
380
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.