CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Sprawdzone spodnie levis kupisz w Supersklep

October 10, 2018 09:19 - Moda i uroda - Kraków

200.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma “SuperSklep” to dystrybutor internetowy posiadający w asortymencie wyłącznie ubrania i obuwie popularnych marek m. in. Etnies, New Balance, Dragon, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą też tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama oferta jest na tyle rozbudowana, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Sklep internetowy rozdziela się na 5 głównych oddziałów wyrażających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce utożsamianych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najlepszej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej wymagających interesantów. Każda z sekcji posiada w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest więc zainteresowany streetwear i sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zainteresować się asortymentem sklepu nieco bliżej!

*kwota orientacyjna
91266
Ogłoszeń
380
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.