CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Polski

Supersklep - ubrania, bluzy i nie tylko!

October 10, 2018 09:12 - Moda i uroda - Kraków

90.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”SuperSklep” to e-commerence posiadający w asortymencie tylko obuwie i odzież cenionych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, Element, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, przez co dosłownie zachwycą też bardzo wybredne osoby. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma rozdziela się na 5 głównych działów symbolizujących 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to dział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla styl związany z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z pierwszych e-commerce powiązanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najlepszej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP realizuje pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie ogrom dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą hip hop i sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z ogółem oferty nieco bliżej!

*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
91266
Ogłoszeń
380
Nieruchomości
102
Miast
4009
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.